Sınai haklarınızı korumak için
yıllardır çabalıyoruz

aktifpatent kurulduğu günden bugüne çok sayıda müşterisini

memnun etti, etmeye de devam ediyor.

Ulusal ve uluslararası alanda vizyon sahibi bir patent bürosu

Aktif Patent Marka Sınai Haklar Ltd. Şti. Fikri ve Sınai Haklar alanında uzman kadrosuyla merkez bürosu Anadolu Yakası ‘nda hizmet vermeye devam ediyor. Şirketin bünyesinde barındırdığı çalışanların tamamı Marka ve Patent vekili sıfatına haiz. Kısa sürede hizmet kalitesini artıran şirket, Avrupa’da mevcut Fikri Mülkiyet Ofisleri ile de işbirliği halinde. Bununla beraber sınai hakların yurtdışı başvurularında etkin rolü ile bilinen WIPO kurumu arasında güçlü iletişim kurmaktadır.  Yabancı dil konusuna da önem veren şirket, uluslararası tescil süreçlerinde doğru diyalogu kurabilmek için şirket çalışanlarında yabancı dil bilgisi konusunda hassas davranmaktadır.

Konusunda uzman marka ve patent vekilleri

Uzman avukatlarımız ile uyuşmazlık çözümü

Ulusal ve uluslararası entegrasyon ile sürdürebilirlik

Teknolojik donanım ile sürekli hizmet

Fikri mülkiyet haklarına
önem veriyoruz

Sorumluluk sahibiyiz

Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde yapılan  her işlemden müşterilerimizi bilgilendirmeyi ilke edindik.

Çözüm odaklıyız

Ortaya çıkabilecek sorunları öngörürken, mevcut sorunları kısa sürede sona erdirmeyi amaçladık.

Sürekli Gelişiyoruz

aktifpatent olarak sürekli güncel kalmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda sektörleri takip ederek müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Uzman Kadroyuz

aktifpatent bünyesinde marka, patent vekilleri bulunmakla birlikte konusunda yetkin avukatları ile de uyuşmazlıkları kısa sürede çözümlemek ister.

Vizyonumuz ve Değerlerimiz

aktifpatent kaliteli hizmet anlayışını yıllardır benimsediği vizyonu ve değerleri ile istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Kaliteli hizmet

Kalite yönetim anlayışı çerçevesinde müşterilerine en doğru bilgi sunmayı amaçlayan Aktif Patent; Marka , Patent, Endüstriyel Tasarım sınai hakları alanı yanında telif hakları konusuna da hassasiyet göstererek eser sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Farklı düşünme ve yenilikçi bakış açısı

aktifpatent farklı algoritmaları kullanarak yapılacak olan işlemleri en doğru şekilde yapar. Bu kapsamda müşteriler sürecin nihai aşamasında veriyi en yakın sonucuyla görebilir.

Verimlilik ve İstikrarlılık

Türk Patent ve Marka Kurumunun bültenleri titizlikle takip edilerek, müşterilerin beklentilerine cevap vermek, marka itirazlarını gerçekleştirmek ve sürecin memnuniyetle sonuçlanmasını sağlamak aktifpatent'in vizyonları arasındadır.

Yenilikçi

aktifpatent  gerek mevzuat bağlamında gerekse Fikri ve Mülkiyet uygulamaları kapsamında güncellemeleri yakinen takip ederek, en güncel veriyi müşterilerine iletmeyi amaçlar.